EKİBİMİZ

Hilmi Beyaz

Avukat


1984 Bursa doğumludur. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2007 yılında mezun olmuştur. Staj dönemini İstanbulda tamamladıktan sonra 2009 yılında Bursa da avukatlığa başlamıştır. 2013 yılı başında Beyaz Avukatlık bürosunu kurmuştur. İcra ve iflas hukuku, ticaret hukuku, gayrımenkul hukuku, iş hukuku ve marka&patent fikri sınai haklar alanında ki çalışmaları ile ön plana çıkmıştır. Alacaklı ve borçlu vekilliği konularında uzmanlığı bulunmaktadır. İyi derecede ingilizce bilmektedir.
Sosyal medya ve iletişim adresleri.

Bedia Cantürk Beyaz

Avukat


1985 Giresun doğumludur. Marmara Üniveristesi Hukuk fakültesinden 2008 yılında mezun olmuştur. Staj dönemini İstanbulda tamamladıktan sonra 2010 yılında Bursa da avukatlığa başlamıştır.2013 yılında Beyaz Avukatlık bürosu bünyesine katılmıştır. İş hukuku, aile hukuku, miras hukuku, gayrımenkul hukuku alanında ki çalışmları ile ön plana çıkmıştır. Özel hukuk davalarında bilirkişilik yapmaktadır. İyi derecede ingilizce bilmektedir.

Sosyal Medya ve İletişim adresleri.

Serhat AKSOY

Avukat


Sakarya Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2017 yılında mezun olmuştur. Staj dönemini Bursa Barosu'nda tamamladıktan sonra Bursa'da avukatlığa başlamıştır. 2017 yılında Beyaz Avukatlık bürosu bünyesine katılmıştır. İcra ve İflas Hukuk alanında 5 yılı aşkın süredir çalışmalarıyla ön plana çıkmıştır. Aynı zamanda Ceza hukuku, Ticaret Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanında çalışmaktadır.İyi derecede İngilizce ve orta derecede Almanca bilmektedir.

Sosyal Medya ve iletişim adresleri.

Elif Aydın

Avukat


1992 Bursa doğumludur.Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2015 yılında mezun olmuştur. Staj dönemini Bursa Barosu'nda tamamladıktan sonra Bursa'da avukatlık mesleğini sürdürmektedir.. 2018 yılında Beyaz Avukatlık Bürosu bünyesine katılmıştır. İcra ve İflas Hukuku, Ticaret Hukuk, Ceza Hukuku, İş Hukuku, Aile hukuku alanında çalışmaları ile ön plana çıkmaktadır. İyi derecede İngilizce ve orta derecede İspanyolca bilmektedir.

Sosyal Medya ve iletişim adresleri.

Sabit Turgut

Avukat


Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2018 yılında mezun olmuştur. Bursa Barosu bünyesinde stajına devam etmektedir. Birçok akademik dergide makaleleri yayınlanmış ve akademik çalışmalarda bulunmuştur. Uygulamalı Avrupa Birliği Ticaret Hukuku derslerini (Corporation Law 1-2-3-4 (ENG.), EU Corporation Law (ENG.) ve Konzernrecht 1-2(DEU.)) derece ile vermiştir. 2018 yılında Beyaz Avukatlık Bürosu bünyesine katılmıştır. İcra ve İflas Hukuku,Ticaret Hukuku ve Marka&Patent fikri sınai haklar alanında ki çalışmaları ile ön plana çıkmıştır. İyi derecede İngilizce, Yunanca ve orta derecede Almanca bilmektedir.

Sosyal Medya ve iletişim adresleri.

Sibel Fırat

Yönetici Avukat Asistanı


1982 Tunceli doğumludur. Sektörde 3 yıllık tecrübesi bulunmaktadır. 2017 yılında Beyaz Avukatlık Bürosu bünyesine katılmıştır. Yönetici avukat asistanı olarak bünyemizde hizmet vermektedir.

Sosyal Medya ve iletişim adresleri.

Timur Türk

Evrak Takip


1981 Balıkesir doğumludur. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden 2008 yılında; eş zamanlı olarak Adalet ve Meslek Yüksek Okulu'ndan 2015 yılında mezun olmuştur. 2014 yılında Beyaz Avukatlık Bürosunun bünyesine katılmıştır. Adliye ve İcra Müdürlüklerinde 15 yıllık tecrübesi bulunmaktadır. İcra Müdürlüklerinde icra dosyaları ve evrak takip işlemlerini yapmaktadır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Sosyal Medya ve iletişim adresleri.

Vural Ayhan

Evrak Takip


1998 Bursa doğumludur. Atatürk Üniversitesi Adalet Meslek Yüksek Okulu'nda eğitimine devam etmektedir. Beyaz Avukatlık bünyesine 2016 yılında katılmıştır. Adliye ve İcra Müdürlüklerinde 3 yıllık tecrübesi bulunmaktadır. İcra Müdürlüklerinde icra dosyaları ve evrak takip işlemlerini yapmaktadır. Orta derecede İngilizce bilmektedir.

Sosyal Medya ve iletişim adresleri.