EKİBİMİZ

Hilmi Beyaz

Avukat


1984 Bursa doğumludur. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2007 yılında mezun olmuştur. Staj dönemini İstanbulda tamamladıktan sonra 2009 yılında Bursa da avukatlığa başlamıştır. 2013 yılı başında Beyaz Avukatlık bürosunu kurmuştur. İcra ve iflas hukuku, ticaret hukuku, gayrımenkul hukuku, iş hukuku ve marka&patent fikri sınai haklar alanında ki çalışmaları ile ön plana çıkmıştır. Alacaklı ve borçlu vekilliği konularında uzmanlığı bulunmaktadır. İyi derecede ingilizce bilmektedir.
Sosyal medya ve iletişim adresleri.

Bedia Cantürk Beyaz

Avukat


1985 Giresun doğumludur. Marmara Üniveristesi Hukuk fakültesinden 2008 yılında mezun olmuştur. Staj dönemini İstanbulda tamamladıktan sonra 2010 yılında Bursa da avukatlığa başlamıştır.2013 yılında Beyaz Avukatlık bürosu bünyesine katılmıştır. İş hukuku, aile hukuku, miras hukuku, gayrımenkul hukuku alanında ki çalışmları ile ön plana çıkmıştır. Özel hukuk davalarında bilirkişilik yapmaktadır. İyi derecede ingilizce bilmektedir.

Sosyal Medya ve İletişim adresleri.

Ömer Demir

Avukat


1992 Diyarbakır doğumludur. Atatürk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2019 yılında mezun olmuştur. avukatlık stajını Beyaz Avukatlık bürosunda tamamlamış olup, Beyaz Avukatlık bürosu bünyesinde çalışmaya devam etmektedir. Sektörde 5 yıllık deneyimi vardır. İcra ve iflas hukuku, ticaret hukuku, iş hukuku, gayrımenkul hukuku ve ceza hukuku alanındaki çalışmaları ile ön plana çıkmıştır. Alacaklı ve borçlu vekilliği konularında uzmanlığı vardır. İyi derecede İngilizce ve orta derecede Almanca bilmektedir.

Sosyal Medya ve İletişim adresleri.

Timur Türk

Evrak Takip


1981 Balıkesir doğumludur. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden 2008 yılında; eş zamanlı olarak Adalet ve Meslek Yüksek Okulu'ndan 2015 yılında mezun olmuştur. 2014 yılında Beyaz Avukatlık Bürosunun bünyesine katılmıştır. Adliye ve İcra Müdürlüklerinde 15 yıllık tecrübesi bulunmaktadır. İcra Müdürlüklerinde icra dosyaları ve evrak takip işlemlerini yapmaktadır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Sosyal Medya ve iletişim adresleri.

Vural Ayhan

Evrak Takip


1998 Bursa doğumludur. Atatürk Üniversitesi Adalet Meslek Yüksek Okulu'nda eğitimine devam etmektedir. Beyaz Avukatlık bünyesine 2016 yılında katılmıştır. Adliye ve İcra Müdürlüklerinde 3 yıllık tecrübesi bulunmaktadır. İcra Müdürlüklerinde icra dosyaları ve evrak takip işlemlerini yapmaktadır. Orta derecede İngilizce bilmektedir.

Sosyal Medya ve iletişim adresleri.