HAKKIMIZDA

 

2013 yılında Avukat Hilmi Beyaz tarafından Bursa'da kurulan Beyaz Avukatlık Bürosu kurulduğu günden bugüne devamlı bir gelişim göstererek faaliyetine devam etmektedir.

Beyaz Avukatlık Bürosu


Avukatlık mesleğini adına yakışır şekilde yapmaya gayret gösteren bir ekiple hizmet veren Beyaz Avukatlık Bürosu müvekkillerinin haklarını savunmakla birlikte koruma altına almaya gayret eden, dava ve icra safahatinde aktif takip ve etkin savunma, dava ve icra safhasının öncesinde ise karşılaşılabilecek problemlere karşı danışmanlık hizmeti vererek önleyici hukuki destek sağlamaktadır. Takip edilen tüm işlerde sonuç kadar sürecinde önemi bilinmekte ve müvekkillerinin haklarının kazanılmasında zaman en önemli faktör olarak görülmektedir.

Günümüz ticaret hayatında en önemli faktörün zaman olması sebebi ile buna bağlı problemlerin çözümünde de zamanın en ekonomik şekilde kullanılması gerektiğinin bilincinde olarak hizmet verilmektedir. Bu düşüncelerle “geç gelen adalet adalet değildir” sözü beyaz avukatlık bürosunun çalışma prensibi haline gelmiştir.